Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Logica a Orange připravují přenos multimediálních zpráv

Logica oznámila testovacího provozu systému pro přenos multimediálních zpráv ( MMS) v GPRS síti britského nejpopulárnějšího mobilního operátora Orange UK. Tento nový produkt představuje multimediální rozšíření dosavadních SMS - včetně videozáznamu, zvukového záznamu a animované grafiky.

Tento zkušební provoz znamená podstatný krok směrem ke službám třetí generace mobilní telefonie. Mobilní operátor jej využívá k vývoji a testování nových typů služeb, včetně zjišťování reakce trhu. Díky tomu získává podstatnou konkurenční výhodu.

Základem řešení, které přenos MMS v síti Orange umožňuje, je MMS centrum, které Logica nedávno předvedla na telekomunikační konferenci v Římě. Navázala tak na rozhodující postavení, které má na globálním trhu se systémy umožňujícími přenos SMS (SMS centry). Podstatná část vývoje a podpory těchto SMS center je v současné době realizována pražským produktovým centrem Logica Mobile Networks (LMN).

"Jedná se o projekt, na který je Logica velmi hrdá," komentoval zkušební provoz generální ředitel LMN Gerry McKenna. "Potvrzuje to naši pozici hlavního dodavatele pro přenos zpráv ve všech typech sítí. Zároveň se jedná o výsledek dlouhodobé spolupráce mezi společnostmi Logica a Orange UK. Podstatná část této spolupráce byla zaměřena právě na přenos zpráv."
Autor: Tisková zpráva
Datum: 28. prosince 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz