Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Logica a Ericsson spolupracují v oblasti přenosu zpráv

Logica oznámila získání zakázky za 2,3 milionu dolarů na dodávku systémů pro přenos SMS pro významného jihoamerického operátora. Jedná se o první společný úspěch od uzavření partnerské smlouvy s Ericssonem na konci loňského roku.

Na základě této smlouvy se Logica stala hlavním partnerem Ericssonu pro oblast přenosu zpráv. Logica má již dnes více než 50% světového trhu s těmito systémy a očekává, ze díky partnerství s Ericssonem tuto pozici dále posílí.Úspěch v jižní Americe potvrzuje správnost společné strategie firem Logica a Ericsson a znamená další posílení pozice firmy Logica na trhu se systémy pro přenos zpráv

Logica a Ericsson budou společně podporovat operátory při přechodu na třetí generaci mobilní telefonie (UMTS) a zároveň jim umožní využít potenciál výnosů, který přenos SMS a s tím spojené služby dosud představují v dosavadních sítích.

V rámci zmíněné zakázky v Jižní Americe budou nasazeny systémy firmy Logica - SMS centra Telepath a aktivační platforma OTAP, které zcela nahradí dosavadní aplikace a umožní rozšířit služby poskytované 15 milionům uživatelů o funkce, jako roaming SMS mezi různými standardy sítí a celosvětový přístup k službám dodávaným prostřednictvím SMS.

"Je zřejmé, že přenos zpráv bude hrát na cestě ke třetí generaci významnou roli. Bude to klíčový faktor pro to, aby si operátoři i v průběhu přechodného období zajistili dostatečné výnosy," komentoval uzavření smlouvy generální ředitel Logica Mobile Networks Gerry McKenna. "Partnerství s nejlepšími globálními hráči je důležitou součástí naší strategie. Jsme hrdí na to, že Ericsson rozeznal náš technologický náskok a naši schopnost dodávat špičkové služby a rozhodl se pro dlouhodobou spolupráci právě s firmou Logica."

"Stručné textové zprávy představují pro operátory důležitým zdrojem výnosů, jehož potenciál ještě není zdaleka vyčerpán. Věřím, že naše partnerství s firmou Logica vytvoří synergický efekt, který nám umožní dodat našim zákazníkům vysokou přidanou hodnotu. To je obzvlášť důležité v době, kdy se operátoři připravují na třetí generaci," řekl ředitel divize sítí a aplikací v Ericssonu Lars Boman.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 5. února 2002

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz