Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

T-motion zavádí nový způsob prodeje TelCom služeb

Poskytovatel on-line služeb ve skupině T-Mobile International zavedl s pomocí firmy Logica nový obchodní model a nový způsob prodeje služeb.

T-Motion, člen skupiny T-Mobile Internationale specializovaný na dodávky on-line služeb, nabídl koncovým zákazníkům možnost nakupovat služby s přidanou hodnotou prostřednictvím portálu. Jedná se o dosud první portál tohoto typu. Jeho zprovoznění znamená, že T-Motion a Logica uvedly v život nový obchodní model aplikovatelný v celém telekomunikačním odvětví.

Zákazníci tak získali možnost vybrat si jednotlivé služby a zakoupit je v podobě uceleného balíku. Tento balík si zákazník může sestavit sám a může si rovněž vybrat z přednastaveného portfolia. Nabídka služeb zahrnuje personalizované finanční a sportovní zpravodajství, hry, pohlednice a informace o speciálních nabídkách různého zboží. V první fázi jsou tyto služby poskytovány ve třech zemích (Německo, Rakousko a Velká Británie), za účasti přibližně 100 dodavatelů obsahu.

Nejdůležitější aplikací, kterou Logica dodala, je integrovaný fakturační systém, který provádí účtování v reálném čase. Tento systém je založen na platformě "Infranet" od softwarové firmy Portal. Logica tento systém dodala za necelé čtyři měsíce, díky čemuž mohl T-Mobile zavést nový způsob prodeje služeb jako první na světě.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 14. února 2002

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz