Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Logica spolupracuje s FileNET

Společnosti Logica s.r.o. a FileNET Česká republika uzavřely v těchto dnech smlouvu o spolupráci. Logica s.r.o. se tak stala ValueNET partnerem firmy FileNET.

Logica jako přední světový dodavatel softwarových řešení zajišťuje pro své zákazníky strategické a technologické konzultace, produkty, služby a podporu. Zákazníci společnosti Logica s.r.o. působí zejména v telekomunikačních a finančních službách, energetice a utilitách, průmyslu a veřejném sektoru.
Logica s.r.o. má pobočky v Praze, Plzni, Brně a Bratislavě a zaměstnává přibližně 400 lidí.

Americká společnost FileNET se vyprofilovala na lídra v oblasti DMS (Document Management System) a eProcess Managementu. FileNET má uzavřeny strategické aliance se společnostmi jako je Microsoft, SAP, Siebel, Hewlett-Packard, SUN, KPMG, Accenture. Dalších více než 350 společností je certifikováno jako ValueNET partneři. Na českém trhu FileNET působí od roku 1995 a má v portfoliu 11 velkých zákazníků z oblasti pojišťovnictví, bankovního sektoru, telekomunikací a utilit.

Logica s.r.o.nabízí na našem trhu softwarové systémy pro globální telekomunikační trhy, FileNET poskytuje řešení oblasti správy podnikových dat a obchodních procesů. Obě společnosti nabízejí kvalitní služby a osvedčené know-how zejména dynamicky se rozvíjejícím firmám. Ke svým klientům přistupují individuálně, protože řešení šitá na míru nejsou levnou záležitostí. Prioritou podepsané spolupráce se stala spokojenost uživatelů.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 9. října 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz