Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Novinky ze světa Logicy

Firma Logica 21.11. v Praze pořádala pravidelné informační setkání s novináři na kterém představila pár zajímavých novinek.

Oznámila mimo jiné rozšíření partnerské smlouvy s firmou SAP. Logica jako první v ČR získala status mySAP.com Alliance Service Partner. Tato smlouva umožňuje firmě Logica nejen implementovat systémy SAP, ale rovněž dodávat uživatelské licence. Smlouva se týká celého portfolia mySAP.com.

Zároveň byla oznámena i první implementace CRM systému mySAP.com v ČR, a sice v Českých Radiokomunikacích. I když telekomunikační firmy tradičně patří k největším odběratelům CRM systémů, implementace CRM systému v Českých Radiokomunikacích možná překvapí, jelikož zatím byla tato firma vnímána spíš jako poskytovatel přenosových služeb pro rádiové a televizní vysílání. Firma se ovšem snaží profilovat jako univerzální telekomunikační service provider a orientovat se daleko intenzivněji na zákazníka. A právě zvolený systém CRM od firmy SAP jí to má umožnit.

Systém byl implementován v rekordním termínu tří měsíců a Logica tak posílila svou vyjímečnou pozici jako dodavatel CRM řešení pro telekomunikační firmy.

Poslední, ale neméně důležitou novinkou bylo potvrzení, že Logica vyhrála tendr na provoz systému operátora trhu s elektřinou po částečné liberalizaci počátkem příštího roku. Speciálně pro tyto účely byl vyvinut simulační model eXsimo, kde si ve virtuálním prostředí mohou všechny subjekty otestovat své schopnosti podnikat na liberalizovaném energetickém trhu. Logica rovněž zásadně rozšířila portfolio svých služeb pro danou oblast, včetně zřízení online info centra na adrese www.logica.cz/liberalizace.
Autor: Ľubica Domanová
Datum: 26. listopadu 2001 Profil autora  

Ľubica Domanová

Zakladatelka české pobočky Ashburn International
Business Development Director Ashburn International
Poradce pro oblast internetového podnikání


 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz