Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Logica umožní zasílat SMS do všech mobilů na světě

Logica představila systém Global Interconnect Network (GIN), který umožňuje přenos SMS mezi všemi mobilními operátory na světě (bez ohledu na typ sítě) a poskytuje jednoduché řešení pro účtování a finanční vypořádání přenášených zpráv.

Připojení ke GIN nabídne Logica všem dosavadním zákazníkům i ostatním operátorům, bez ohledu na to, jaká SMS centra používají pro přenos zpráv ve svých sítích.

Logica mohla tento krok podniknout díky tomu, že je nejvýznamnějším světovým dodavatelem SMS center, a to nejen pro GSM operátory. Dosáhla také unikátního postavení v oblasti systémů pro přenos zpráv v mobilních sítích v Severní a Jižní Americe (standardy CDMA, TDMA) a řešení pro komunikaci mezi různými standardy.

"Global Interconnect Network vytváří celosvětovou komunitu, jejíž účastníci mohou komunikovat prostřednictvím textových zpráv. Operátorům se tak nabízí významný zdroj dalších výnosů," prohlásil generální ředitel Logica Mobile Networks Gerry McKenna. "GIN je logickým rozšířením našich zkušeností s přenosem zpráv mezi různými technologiemi. Zároveň představuje platformu, na jejímž základě můžeme vytvářet další aplikace a pomoci operátorům dále rozšiřovat služby."
Autor: Tisková zpráva
Datum: 17. ledna 2002

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz