Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Švédský Vodafon připravuje přístí generaci telekomunikačních služeb s firmou Logica

Logica byla jmenována hlavním dodavatelem informačních systémů pro fakturaci a péči o zákazníky, které podpoří zavádění další generace mobilních služeb, jež bude Vodafone poskytovat zákazníkům ve Švédsku. Cílem partnerství je vybudovat systémy, které umožní efektivně nabízet, poskytovat a účtovat multimediální služby počínaje MMS.

Logica převezme odpovědnost za realizaci celého programu, včetně strategických konzultací, projektového managementu, integrace a implementace řešení založeného na platfomě Infranet(r) od Portale Software. Logica a Portale spolupracují v oblasti systémů pro fakturaci a péči o zákazníka již od roku 1999. Realizovaly projekty pro řadu operátorů: například BT Ignite, Reuters, KG Telecom (Tchaj-wan), Batelco a T-Motion.

Mluvčí společnosti Vodafone ve Švédsku, Anders B. Ohlsson, prohlásil: „Tento krok je dalším dokladem našeho odhodlání nadále posilovat pozici leadera trhu a investovat do nové generace řešení. Firmu Logica jsme jako partnera pro tento program vybrali zejména kvůli bohatému spektru referencí z úspěšného nasazování fakturačních systémů pro telekomunikační operátory. Považujeme se za společnost, která poskytuje služby prvotřídní úrovně a totéž vyžaduje od svých partnerů."

Robert Dunkley, ředitel pro mezinárodní telekomunikační aktivity ve firmě Logica, uvedl: „Nabízí se nám nesmírně zajímavá možnost spolupracovat s Vodafonem ve Švédsku při zavádění platformy pro fakturaci a péči o zákazníky pro další generaci mobilních služeb. Řešení, která zavedeme, přinesou Vodafonu významnou konkurenční výhodu. Schopnost a dodávat on-line služby a účtovat je v reálném čase bude znamenat zvýšení spokojenosti zákazníků a zvýšení ziskovosti operátora.“
Autor: Redakce
Datum: 14. října 2002

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz