Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Personální změny v Logice

Společnost Logica ohlásila nová jmenování ve svém managementu v České republice. Konkrétně se jedná o nové obchodní ředitele pro klíčové segmenty trhu - telekomunikace a energetiku.

Pavel Vlk (nar. 1965) byl ve firmě Logica s.r.o. jmenován obchodním ředitelem divize Telekomunikace. V této funkci je odpovědný za řízení obchodního týmu a rozvoj vztahů s klienty v telekomunikačním sektoru v České republice, Polsku a na Ukrajině - tedy se společnostmi, jako jsou ČESKÝ TELECOM, Polska Telefonia Cyfrowa (Era GSM) či RadioMobil. Telekomunikace jsou sektorem, který má největší podíl na obratu společnosti Logica.

Pavel VlkPavel přišel do společnosti Logica v roce 1999 z IBM Česká republika, kde pracoval jako account manager pro oblasti telekomunikací, energetiky a maloobchodu. Před tím působil v českých firmách zabývajících se obchodem a IT.

Pavel vystudoval Elektrotechnickou fakultu ČVUT (obor Automatizované systémy řízení) a hovoří plynně anglicky.

Je ženatý a má dvě děti. Mezi jeho koníčky patří historické palné zbraně a motocykly - v současné době je vlastníkem chopperu Yamaha Wildstar přezdívaného Wilík.

Iva Herlesová (nar. 1961) nastoupila od 1. února do firmy Logica na místo obchodní ředitelky divize Energetika a utility. Převzala tak odpovědnost za řízení divizního obchodního týmu a za rozvoj obchodních aktivit společnosti v sektorech elektroenergetiky, plynárenství a dalších inženýrských odvětví v České republice.

Iva HerlesováIva Herlesová přišla ze společnosti Compaq Computer, kde vedla oddělení realizující komplexní dodávky aplikací typu ERP, CRM, procurement, apod. pro všechny sektory trhu. V letech 1995 –2000 pracovala v IBM ČR, nejdříve jako projektová manažerka a později jako ředitelka divize Professional Services pro některé strategické oblasti (ERP-provozně ekonomické systémy, vývoj nových aplikací, outsourcing atd.).

Je vdaná a má patnáctiletou dceru. Volný čas věnuje nejčastěji sportu (tenis, squash, cyklistika, lyžování).

Iva Herlesová absolvovala pražskou VŠE, obor Automatizované systémy řízení. Profesionální kariéru zahájila jako programátorka a analytička, poté pracovala jako vedoucí informační soustavy a ekonomicko-technická ředitelka.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 8. února 2002

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz  
 Seznam komentářů  
Vypsat
Od
Téma
Datum

Jan Šťoural
soucit s jejich rodinou
09.02.2002 12:36