Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Dejte hlas svému oblíbenému městskému či obecnímu webu

Do pátku 24. března 17 hodin mohou ještě uživatelé internetu dát svůj hlas v soutěži Zlatý erb oblíbeným webovým stránkám města či obce.

Cena veřejnosti, kterou předá vítězi představitel BMI sdružení na konferenci ISSS 3. dubna v Hradci Králové, se uděluje na základě počtu zaslaných hlasů uživatelů webových stránek vztažených na jednoho obyvatele obce (podle údajů uvedených na Portálu veřejné správy). Pořadatelé letos registrují výrazné zvýšení počtu hlasů veřejnosti z loňských závěrečných zhruba 4 200 na letošních prozatímních 5 300.

Hlasující musí disponovat platnou e-mailovou schránkou, na niž je poslána ověřovací zpráva. Potvrzení příjmu této zprávy je podmínkou platnosti hlasu. Hlasovat lze pouze pro jedno město nebo obec bez ohledu na kategorii, a to na adrese .

Osmý ročník soutěže Zlatý erb o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí, která je tradiční součástí aktivit Března – měsíce internetu, se blíží do finále. Letos potřetí probíhá soutěž dvoukolově, výsledky krajských kol již byly vyhlášeny v pěti krajích. Nyní soutěžní porota hodnotí weby 14 měst a 15 obcí a 12 elektronických služeb, které byly nominovány do celostátního kola. Z nich vzejdou vítězové ve třech hlavních kategoriích (nejlepší webové stránky města, obce a nejlepší elektronická služba) a dále budou uděleny zvláštní ceny za nejlepší turistickou prezentaci, web kraje (krajského úřadu) a za nejlepší bezbariérovou přístupnost.

Záštitu nad soutěží pořádanou Sdružením Zlatý erb převzaly Ministerstvo informatiky ČR, Ministerstvo vnitra ČR a Ministerstvo pro místní rozvoj ČR. Soutěž je organizována ve spolupráci s portálem Města a obce online a konferencí ISSS – Internet ve státní správě a samosprávě, na které budou 3. dubna v Hradci Králové slavnostně vyhlášeny výsledky.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 19. března 2006

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz