Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

TietoEnator dodá Sampo Bank ePortti

Společnost TietoEnator uzavřela s bankovním domem Sampo Bank dohodu o dodávce produktu ePortti. Korporátní zákazníci Sampo WebBank tak získají snadný přístup k nejrůznějším informacím, které ePortti nabízí.

V rámci zdokonalování svých služeb se finský bankovní dům Sampo Bank rozhodl využít službu ePortti, jejíž prostřednictvím mohou korporátní zákazníci Sampo WebBank získat přístup k celé řadě důležitých marketingových informací. Nepotřebují přitom ani nové přístupové jméno, ani heslo - přihlašují se stejným způsobem, jako když vstupují do své internetové banky.

ePortti je webová služba, která uživatelům zpřístupňuje podrobné informace od více než dvacítky veřejných institucí a obchodních společností. Tento externí informační zdroj zprostředkovává například statistiky a další data o podnikatelských subjektech, zaměstnancích, nemovitostech či legislativě. Tyto informace jsou užitečné především v oblasti managementu - při plánování, rozhodování, při přípravě a realizaci obchodních a marketingových aktivit a samozřejmě také při poskytování služeb zákazníkům.

Zákazníci Sampo WebBank, kteří uzavřeli smlouvu na využívání produktu ePortti, získávají jeho prostřednictvím například informace o úvěrech, finanční výkazy, průběžné zprávy, údaje o managementu nebo třeba také informace o neplatičích. Jde tedy o důležitá data, k nimž se vyplatí mít přístup. Zejména v případě, že jsou prakticky bezpracně dostupné na jednom místě.
Autor: David Kozák
Datum: 29. června 2004 Profil autora  

David Kozák

Redaktor serveru e-komerce.cz
Novinář a publicista.


 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz