Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Nová verze internetového bankovnictví KB

Komerční banka spustila nové verze aplikací mojeBanka, profiBanka a Přímý kanál, do nichž bylo přidáno množství nových funkcí.

Na přípravě nové verze internetového bankovnictví (Release 8) Komerční banky, která trvala téměř celý rok, se významně podíleli vývojáři firmy Cleverlance. Jan Silber z Komerční banky k tomu řekl: "Nedovedu si představit, že bychom projekt takového rozsahu dokončili bez přispění vývojářů z firmy Cleverlance. I díky jejich vysoké profesionalitě, nemalým zkušenostem a vysokému pracovnímu nasazení byl celý projekt úspěšný."

Nové verze aplikací přitom klientům nabízí například možnost prostřednictvím přímého bankovnictví investovat do podílových fondů (mojeBanka) a investice v intuitivním rozhraní následně i spravovat. Implementovány byly samozřejmě také úpravy související s vyhláškami ČNB a ke zlepšení došlo také v oblasti stability a dostupnosti aplikací.

Implementováno bylo také tzv. "rozbíjení dávek", které umožňuje upravovat dávky odeslaných příkazů – mazat či autorizovat jednotlivé příkazy v dávce, nikoliv celou dávku jako doposud.

Internetové bankovnictví Komerční banky patřilo už před inovací ke špičce v oboru. Nové funkce by proto podle názoru realizátorů měli "náskok dále zvýšit".
Autor: David Kozák
Datum: 27. října 2004 Profil autora  

David Kozák

Redaktor serveru e-komerce.cz
Novinář a publicista.


 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz  
 Seznam komentářů  
Vypsat
Od
Téma
Datum

Lada
dostupnost pres alternativni prohlizece
27.10.2004 12:03