Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Zmenší produkt od SCAI rizikovost v oblasti internetového bankovnictví?

Sanchez Computer Associates Inc. (SCAI) nabízí nový produkt - Sanchez Xpress, který je zaměřen na správu bankovních transakcí a zákazníků.

Banky se v současné době neobejdou bez nabídky tzv. homebankingu. Je moderní své osobní i firemní účty vést doma či v kanceláři. Nač neustále fyzicky navštěvovat banku, když ona může navštívit vás? Tak jako v jiných oblastech internetu, i zde ale číhá nebezpečí rizik v podobě nabourání se do systému či nestability řešení. Společnost Sanchez Computer Associates Inc. (SCAI) v těchto dnech nabízí nový produkt Sanchez Xpress, který je zaměřen na správu bankovních transakcí a zákazníků.

„Produkt Sanchez Xpress nabízí dokonalou aplikaci z oblasti middleware, která se připojuje do bankovních systémů front a back office a která nabízí otevřenou a modulární architekturu, jenž podporuje celou řadu dalších aplikací. Kromě toho náš produkt nabízí kompletní přehled o zákaznických údajích na všech obchodních místech, čímž umožňuje poskytování služeb v reálném čase a zlepšuje schopnost bank a finančních institucí nabízet své služby,“ pyšní se svým výrobkem prezident společnosti Michael Sanchez.

Společnost chce v rámci své inovativní strategii Line of Business Migration předcházet rizikům v internetovém i obyčejném bankovnictví. Produkt Xpress pak má být jedním z řešení, které tento inovativní program zrealizuje. „Toto řešení je již velmi úspěšné v Severní Americe, nyní hodláme přinést výhody tohoto systému také našim evropským zákazníkům,“ sděluje Sanchez.

Jeho záměr potrvzuje otevření nové evropské centrály firmy v Amsterodamu. „Chceme se přiblížit evropským zákazníkům, kteří pro nás představují čtvrtinu ročního obratu. Nabízíme vícejazyčná realtimová řešení pro bankovnictví, viz Xpress, v různých měnách po celé Evropě, včetně Belgie, Francie či České republiky,“ říká Sanchez.

Více informací na www.sanchez.com.
Autor: Jiří Juránek
Datum: 24. října 2002 Profil autora  

Jiří Juránek Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz