Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Tvůrci mobilních aplikací mohou soutěžit

First Tuesday CZ ve spolupráci se společnostmi Eurotel a Nokia vyhlásilo soutěž o nejlepší originální mobilní aplikaci, Creative Mobile Award 2002.

Soutěž probíhá jako doprovodná akce seminářů Wireless Wednesday v roce 2002, které si kladou za cíl stát se nezávislou platformou pro mobilní operátory, vývojáře aplikací, výrobce mobilních zařízení a poskytovatele obsahu, zprostředkovat jim relevantní informace a umožnit snazší vzájemnou komunikaci. Ředitel First Tuesday CZ Ondřej Bartoš k tomu říká: "Naším cílem je zmenšit vzdálenosti a odladit komunikační šumy mezi jednotlivými články vývoje v oblasti mobilních služeb, což by mělo přinést jejich rychlejší rozvoj." První seminář v roce 2002 proběhl 10. dubna v pražském hotelu Jalta, další jsou plánovány na červen, opět do Prahy, na říjen do invexového Brna a závěrečná akce proběhne opět v Praze.

Do soutěže se mohou přihlásit tvůrci jakékoliv aplikace, která nebyla ještě nasazena do reálného komerčního provozu v žádné mobilní síti v České republice ani ve světě. Základní přihlášky (pouze koncept) budou přijímány do 31. července 2002, do 30. září musí přihlašovatelé dodat specifikaci obchodního modelu pro aplikaci, 15. listopadu 2002 je pak závěrečným termínem pro dodání ukázkové aplikace (např. v beta verzi). Tři vítězné aplikace pak budou vyhlášeny 4. prosince 2002 v rámci semináře Wireless Wednesday v Praze.

Vítězné aplikace obdrží zajímavé věcné ceny, jako mobilní přístroje Nokia, zájezd do Londýna, předplatné odborných časopisů, apod. Vítěz pak bude moci využít asistence při implementaci aplikace do reálného provozu v rámci mobilní sítě od společnosti Eurotel.

Více informací lze získat na stránkách www.cma2002.cz nebo na domovské stránce First Tuesday CZ.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 25. dubna 2002

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz