Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Newsletter 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Technologický podnikatel roku 2004

V letošním roce má soutěž Podnikatel roku poprvé zvláštní podkategorii - Technologický podnikatel roku. Jejím cílem je ocenit podnikatele, kteří dokázali integrovat moderní technologie do firemních procesů tak, aby zvyšovaly efektivitu práce a celkovou úspěšnost firmy.

Letošní ročník prestižní soutěže Podnikatel roku, kterou každoročně vyhlašuje poradenská společnost Ernst & Young, má vůbec poprvé zvláštní podkategorii, jejímž cílem je ocenit podnikatele, kteří dokázali integrovat moderní technologie (informační, komunikační, Internet, biotechnologie apod.) do firemních procesů tak, aby zvyšovaly efektivitu práce a celkovou úspěšnost firmy. Garantem podkategorie, nazvané Technologický podnikatel roku, je společnost TUESDAY Business Network.

V soutěži bude mimo jiné hodnocena inovativnost a strategické plánování.

Členové poroty, kteří budou podnikatele přihlášené do kategorie Technologický podnikatel roku hodnotit, jsou členy Advisory Boardu TUESDAY Business Network. Jde tedy o odborníky na slovo vzaté - ostatně tady je jejich seznam:

 • Michael Al-Nassir (Pedersen & Partners)
 • Jiří Beneš (3TS Venture Partners)
 • Michal Nosek (Plastika)
 • Ivan Pilný (TUESDAY Business Network)
 • Ondřej Bartoš (TUESDAY Business Network)


Přihlašte se, termín uzávěrky se blíží

Do ukončení registrace "soutěžících" už zbývá necelý měsíc. Máte-li tedy zájem soutěže se zúčastnit a nebo chcete-li přihlásit svého kolegu či známého, neváhejte a navštivte stránku www.tuesday.cz/technologickypodnikatel, kde je k dispozici nominační formulář.


Kdo může být nominován?
 • Podnikatel české národnosti, jehož firma má sídlo na území České republiky a jejíž podnikání je buďto přímo v oblasti technologií nebo technologie významným způsobem k podnikání používá.
 • Podnikatelem je vlastník nebo spoluvlastník firmy, jež drží minimálně 10% obchodní podíl ve společnosti, kterou založil nebo spoluzaložil.
  Autor: David Kozák
  Datum: 1. září 2004   Profil autora  

  David Kozák

  Redaktor serveru e-komerce.cz
  Novinář a publicista.


 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz