Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Newsletter 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Be First on Tuesday

Už jen tři dny zbývají do uzávěrky přihlášek do soutěže Be First on Tuesday, organizované společenstvím First Tuesday CZ. Soutěží se o nejlepší projekt (business plán) v oblasti informačních a komunikačních technologií. Kromě možnosti vyhrát zajímavé ceny, získají autoři přihlášených projektů možnost zviditelnit svůj nápad před internetovou komunitou a získat důležité kontakty.

Soutěž Be First on Tuesday si klade za cíl pomoci nejperspektivnějším projektům najít obchodní partnery, investory a zákazníky.


Podmínky účasti

Soutěž je otevřena všem projektům, které nebyly spuštěny před zářím 2000, nevyhrály žádnou jinou soutěž First Tuesday CZ a jsou realizovány subjektem působícím v ČR. Přihlásit se je možné vyplněním a odesláním standardizovaného formuláře do 4. října 2001. Hodnocení a výběr projektů bude provádět porota složená ze zástupců First Tuesday CZ a hlavních partnerů. Nejlepší projekty získají kromě věcných cen také právo veřejně se prezentovat na invexovém setkání First Tuesday Brno, kde vítězný projekt určí svým hlasováním hosté večera. Profily projektů na dalším pořadí short listu budou vystaveny v prostoru konání First Tuesday Brno a projektu Start-Ups v pavilonu F.


Přihlášky

Pro účast v soutěži je nutné vyplňit přihlášku (v anglickém jazyce, formát MS Word) a zaslat ji do 4. října na adresu pořadatele. Více o soutěži naleznete na stránce: www.firsttuesday.cz/befirst/


Partneři soutěže

Hlavním partnerem soutěže je společnost PricewaterhouseCoopers, která se bude spolu s First Tuesday CZ účastnit hodnocení a výběru nejlepších projektů. Ceny do soutěže věnovali společnosti go-fly, IBM a ABC Systems.

Vítěz kategorie WEB Content obdrží od posledně jmenované společnosti: licenci redakčního systému RedSys včetně implementačních prací, konzultace v rozsahu 10 hodin, grafický návrh, hosting aplikace po dobu 1 roku a 1 licenci Lotus Notes R5 klient. Vše v hodnotě 150 tis. Kč bez DPH.

Už jste přihlásili svůj projekt?
Autor: Redakce
Datum: 2. října 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz