Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Nokia Tradepoint — B2B obchodní kanál pro mobilní služby

Nokia spustí nový marketingový a obchodní kanál — Nokia Tradepoint — na podporu obchodu mezi vývojáři mobilních aplikací, dodavateli obsahu a poskytovateli služeb.

Vývojáři aplikací a obsahu budou mít možnost nabízet svá řešení na rozsáhlém trhu, kde budou přímo ve spojení s cílovými zákazníky. Nokia Tradepoint otevře vývojářům globální trhy, přitom díky zrychlení doručovacích procesů vyjde cenově výhodně.

Nokia Tradepoint umožní poskytovatelům služeb a operátorům vyhledávat a nakupovat nové mobilní aplikace, které odpovídají jejich podnikatelským potřebám a poptávce zákazníků. Poskytovatelé služeb si budou moci procházet katalogy aplikací a ukázky produktů, budou mít přístup k vyčerpávajícím technickým popisům a požadavkům, ke všem informacím o produktu a online si budou moci produkty i objednat. Výrobce aplikace produkt poskytovateli služeb doručí například na CD-ROMu, nebo ve formě webové adresy, kde je aplikace ke stažení.

“Takový elektronický trh bude ideálním distribučním kanálem pro aplikace či obsah mobilního internetu, a tak zvýší rychlost implementace nových služeb do mobilních portálů,” říká Timo Rastas, šéf mobilních aplikací a obsahu, Nokia Networks. “Nokia Tradepoint představuje oboustranně výhodné řešení pro vývojáře i poskytovatele služeb. Vývojáři získají přímý kontakt s profesionálními nakupujícími a poskytovatelé služeb budou mít přístup k bohaté nabídce vysoce kvalitních služeb a aplikací.”

Nokia Tradepoint bude přirozeným rozšířením ostatních vývojářských aktivit Nokie. Nokia hostuje největší světovou komunitu mobilních vývojářů, Forum Nokia na forum.nokia.com, kde se sdružují nezávislí vývojáři mobilních aplikací. Forum Nokia bylo založeno v roce 1995 a v současné době má přes 400 000 členů.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 28. května 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz