Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Eurotel nabízí moderní GSM banking

Společnost Eurotel Praha, spol. s r.o., nabídne od 14. září všem svým zákazníkům Eurotel GSM banking - přístup k bankovním službám prostřednictvím mobilního telefonu.

Nová, modernější a bezpečnější multibankingová technologie, kterou Eurotel GSM banking používá, umožní i ze zahraničí přístup k účtům až u 10 různých bank bez nutnosti dodatečného nahrávání bankovní aplikace na SIM kartu.

„Našim zákazníkům se snažíme přinášet ty nejkvalitnější služby, a proto jsme použili nejmodernější bankingovou aplikaci, která navíc odstraňuje nutnost navštěvovat pobočky bank a nechávat si bankovní aplikace komplikovaně nahrávat,“ vysvětluje výhody nové služby Glenice Macllelan, výkonná ředitelka marketingu Eurotelu.

„Bankovní aplikace Eurotel GSM banking je pro všech 10 účtů 10 různých bank nahraná přímo od výrobce na nové Eurotel SIM kartě a je aktivována konkrétní bankou pomocí bezpečné aktivační SMS,“ dodává.

První bankovní domy, se kterými je nová služba Eurotel GSM banking k dispozici jsou GE Capital Bank, a.s., a eBanka, a.s. Se službou Eurotel GSM banking mohou zákazníci těchto bankovních ústavů prostřednictvím svého mobilního telefonu zjišťovat zůstatek na svém účtu, zadávat prakticky ve všech situacích kdykoliv a odkudkoliv platební příkazy a využívat i řadu dalších služeb podle aktuální nabídky daného peněžního ústavu. Počet bank, se kterými bude možné využívat službu Eurotel GSM banking se bude dále rozšiřovat. Vzhledem k mutlibankingové vlastnosti aplikace, aktivace služby dalších bank již nebude znamenat další výměnu SIM karty.

Bezpečnost přenosu zpráv mezi zákazníkem a jeho bankou je zabezpečena nejmodernějšími technologiemi, které jsou v současné době dostupné. Služba Eurotel GSM banking je aktivována bankou pomoci bezpečné aktivační SMS zprávy. Veškerá komunikace je šifrována a nikdo jiný kromě zákazníka nebo banky k ní nemá přístup. Operace na účtu jsou navíc chráněny osobním bankovním PIN kódem, který se zadává při každém vstupu do aplikace a také při každém vyzvednutí SMS zprávy, kterou zákazníkovi banka pošle.

Všichni noví zákazníci, kteří uzavřou se společností Eurotel smlouvu o poskytování telekomunikačních služeb, tedy i Go zákazníci, získají novou SIM kartu Eurotel, která podporuje službu GSM banking automaticky. Stávající zákazníci mohou o výměnu své SIM karty požádat ve všech značkových prodejnách Eurotel, u vybraných autorizovaných prodejců a také na internetových stránkách www.eurotel.cz. Nová SIM karta bude zákazníkům doručena poštou do vlastních rukou společně s bankovním PIN a PUK kódem. Poplatek za výměnu karty činí 400 Kč a zákazníkům je samozřejmě zachováno dosavadní telefonní číslo.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 13. září 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz