Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Kompletní přehled veřejných dražeb na Atlasu

V lednu byla na portálu Atlas.cz spuštěna nová služba ve spolupráci se serverem e-aukce.com. Na adrese drazby.atlas.cz tak vznikl kompletní přehled veřejných dražeb nemovitostí a movitého majetku z celé České republiky.

Stránky jsou určeny široké veřejnosti, každému, kdo hledá zajímavé investiční příležitosti v České republice. Službu kompletního monitoringu veřejných dražeb může zdarma využívat každý, kdo je registrován na portálu Atlas.cz prostřednictvím MiniPASU - tzn. nemusí se již nikde zvlášť přihlašovat nebo doplňovat registrační údaje.

Služba drazby.atlas.cz nabízí aktuální přehled veřejných dražeb konaných v České republice. Celá databáze obsahuje veškeré konané veřejné dražby movitých věcí a nemovitostí, pořádaných dražebníky, finančními úřady, exekutory atd. Značným usnadněním v orientaci je vyhledávání dražených nemovitostí a movitostí podle stanovených kritérií. Lze zde vyhledávat dražby podle jednotlivých krajů, podle vyvolávací ceny nebo podle předmětu nemovitosti a movité věci. Jsou zde k dispozici nejen služby pro běžné uživatele, jako je například automatický monitoring veřejných dražeb, ale nabízí se i mnoho možností, které může využít i odborná veřejnost. Dražebníkům, exekutorům a odhadcům se tak naskytla jedinečná možnost efektivní prezentace na vhodném místě.

"Spolupráce se serverem E-aukce.com doplňuje naše služby pro podnikatele, zvláště pro ty, kteří hledají zajímavé investiční příležitosti," říká Michal Švalb, produktový manažer Atlas.cz, a dodává: "Díky partnerství se společností NeutriCS, a.s., která je provozovatelem serveru E-aukce.com, máme jistotu, že informace poskytované na drazby.atlas.cz jsou přímo od dražebníků a exekutorů, tedy velmi aktuální a přesné."

"Díky spolupráci s jedním z největších českých portálů získává projekt E-aukce.com možnost ukázat široké veřejnosti velice atraktivní oblast, kterou bezesporu veřejné dražby jsou." prohlásil Jan Pleyer, ředitel společnosti NeutriCS a.s., a podotýká: "Spoluprací s Atlas.cz a. s. jsme získali potřebný a velice dobře cílený mediální rozsah, nyní se můžeme ještě více zaměřit na poskytování kvalitních a co nejkomplexnější přehledů veřejných dražeb".
Autor: Tisková zpráva
Datum: 8. března 2002

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz