Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Atlas letenky prodávat umí

Prodej letenek a zájezdů na adrese cestovani.atlas.cz přinesl za první měsíc fungování obrat ve výši 3.1 mil. Kč. Podle předběžného účetního vyhodnocení je již nyní jasné, že služba přinese i vysoký zisk.

Cestovatelský portál na adrese http://cestovani.atlas.cz byl spuštěn 1.7.2001 a za první měsíc fungování zaznamenal více než 1 mil. shlédnutých stránek. Za stejný měsíc činil obrat portálu v prodeji letenek a zájezdů 3.1 mil. Kč.

Server cestovani.atlas.cz nabízí možnost zakoupení letenek, zájezdů (i last minute), turistických průvodců nebo sjednání cestovního pojištění. Tato internetová adresa umožňuje vyhledat cestovní kancelář dle určitého kritéria nebo nalézt články o cestování a informace o počasí v ČR i zahraničí. V měsíci říjnu nabídne portál ve spolupráci se společností OnlineBus prodej mezinárodních autobusových jízdenek. Z vyhodnocení návštěvnosti plyne, že návštěvníci portálu se nejvíce v červenci zajímali o zájezdy do Španělska. Na prodeji letenek spolupracuje provozovatel služby se společností Fractal.

,,Náš výsledek je pozitivním signálem pro český internet", říká Filip Rudolf, product manager ATLAS.CZ, a doplňuje "Výsledek totiž ukazuje, že je možné na českém internetu docílit zisku, pokud je kvalitní služba nabídnuta na místě, které uživatel běžně navštěvuje a kterému důvěřuje".
Autor: Redakce
Datum: 29. srpna 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz