Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Atlas.sk je na Slovensku na prvním místě v návštěvnosti

Podle nejnovější zprávy slovenské společnosti Taylor Nelson Sofres Factum se v březnu na prvním místě v návštěvnosti umístil portál www.atlas.sk s 14 525 755 shlédnutými stránkami a 33 977 unikátními IP adresami. Portál www.atlas.sk zde působí od poloviny měsíce února 2001.

Vedle tradičních služeb, jako je vyhledávací katalog a informační služby nabízí www.atlas.sk jako jediný slovenský portál jednoduché a spolehlivé řešení pro založení a provoz internetového obchodu. Jako jediný také umožňuje založení bezplatného webu a kapacitně neomezené bezplatné mailové schránky neomezenému počtu uživatelů. Součástí portálu a evropským unikátem je vojenská realtimová strategická hra Overland.

Strategií portálu atlas.sk je poskytnutí širokého spektra ověřených služeb, které však nejsou pouze implementovány do slovenské verze, ale jsou neustále přizpůsobovány místním týmem zkušených profesionálů.

Provozovatel portálu atlas.sk, společnost ATLAS.SK, a.s. byla založena v říjnu 2000 a je 100% dceřinou společností ATLAS.CZ, a.s. Další dceřiná společnost, ATLAS.UA provozuje od začátku března internetový portál na Ukrajině.

“První místo portálu Atlas.sk v březnové návštěvnosti je důkazem, že k úspěchu nestačí jenom lokalizovat osvědčený portál, ale že je potřeba jej neustále přizpůsobovat poptávce v dané zemi” říká Peter Helexa, předseda představenstva společnosti ATLAS.SK, a.s.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 25. dubna 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz  
 Seznam komentářů  
Vypsat
Od
Téma
Datum

Pavel Hruza
Fwd: Kto potrebuje manipulovať s auditmi návštevnosti?
02.05.2001 12:34