Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Auto.atlas.cz - nový auto/moto portál

Společnost ATLAS.CZ, a.s., provozovatel předního internetového portálu atlas.cz, spustila novou službu ve spolupráci se společností InterAuto s.r.o. Na adrese auto.atlas.cz tak vznikl nový automobilový portál, který nabízí uživatelům mimo jiné možnost snadného výběru a koupě auta přes Internet.

Na první pohled by se mohlo zdát, že na českém internetu přibyl nový elektronický magazín, plný suchých čísel o výkonech motorů a srovnávacích tabulek, občas proložených propagačními fotografiemi.

Ale první zdání klame - služba auto.atlas.cz je první vlaštovkou celosvětového trendu v prodeji aut - stěžejní rubrikou je zde autokatalog, ve kterém si automobil můžete nejenom prohlédnout, ale i zarezervovat a následně zakoupit. Auto.atlas.cz spolupracuje s největšími prodejci aut z celé České republiky, a v katalogu je tak nabízeno více než 90 procent nejoblíbenějších modelů všech značek.

Navíc lze jednotlivé modely aut porovnávat (napříč kategoriemi a podle všech standardních i některých unikátních kritérií), nechat si vyhledat nejvhodnější typ vozu podle nejrůznějších požadavků, či se podívat, jestli vyhlédnutý model není u některého z prodejců v cenově výhodné akční nabídce. Při koupi auta přes internet získáváte jednu neocenitelnou výhodu - šetříte čas nejenom sobě, ale také prodejci. Díky tomu jsme pro případné zákazníky mohli připravit množství zajímavých slev, dosahujících mnohdy desítek tisíc korun.

Kromě autokatalogu naleznete na stránkách auto.atlas.cz také poradnu, kde se například dozvíte, jak v případě havárie postupovat při jednání s pojišťovnou, proč by se měli v autě připoutat všichni, nejenom řidič a spolujezdec, dostanete tipy na ochranu před zloději aut a spoustu jiných dobrých a užitečných rad. Dalšími důležitými rubrikami jsou autobazar a autostop, jejichž obsah bude přímo záviset na spolupráci s uživateli. A nebudou chybět ani novinky ze světa automobilů, testy nových i starších modelů a diskusní fórum, s dostatečným prostorem pro vyjádření kladných i záporných názorů našich uživatelů.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 23. dubna 2002

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz