Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Společné stránky časopisu ELLE a Atlas.cz

Vzhledem k tomu, že se stále větší počet žen řadí k aktivním uživatelům internetu, spojily své síly časopis ELLE a portál MSN.ATLAS.CZ při spolupráci na webových stránkách pro ženy. Tyto stránky časopisu ELLE jsou k nalezení na adresách www.elle.cz a http://elle.atlas.cz.

Internetová podoba ELLE nabízí tvůrcům časopisu i čtenářkám možnosti, které by v tištěném médiu nebyly uskutečnitelné. Otevírá se tak nová cesta k partnerství mezi ELLE, portálem Atlas a ženami.

Provozovatelé portálu chtějí prostřednictvím těchto internetových stránek oslovit novou cílovou skupinu a svým inzerentům nabídnout vysoce cílenou reklamu. Během týdenního pilotního provozu navštívilo nové stránky již 27 300 návštěvníků.

On-line stránky ELLE obsahují velké množství článků z oblasti módy, zdraví, životního stylu či rodinného života. Elektronická podoba ELLE umožňuje vzájemné setkávání čtenářek prostřednictvím chatu, kde ženy mohou aktivně projevit svůj názor na aktuální témata. Dalšími bonusy jsou například zaslání loga ELLE na mobilní telefon, stáhnutí tapety pro počítač, zaslání pohlednice svým přátelům či možnost zřízení vlastní emailové schránky pod doménou klubu ELLE. Design a struktura stránek jsou tvořeny stejně jako design časopisu, ve stylu ELLE.

"Internetové stánky ELLE nám poskytují kontakt s našimi čtenářkami na nové úrovni. MSN.ATLAS.CZ považujeme za nejvhodnějšího partnera pro přední postavení mezi českými portály a velkou návštěvnost. Společně nasadíme vysokou laťku ostatním ženským serverům", říká Martin Shenar, generální ředitel z Hachette Filipachi 2000, vydavatelství časopisu ELLE.

"Ženy tvoří v současné době asi 29%-ní podíl návštěvníků našeho portálu, patří však k nejaktivnějším. Využívají velkou řadu služeb. Vážíme si jejich zájmu, a proto jsme při vytváření obsahu pro tuto cílovou skupinu jako partnera vybrali nejčtenější časopis pro ženy ELLE.", komentuje vzniklou spolupráci Pavel Doležal, product manager ATLAS.CZ
Autor: Tisková zpráva
Datum: 28. září 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz