Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Slevy.atlas.cz - premiéra na českém internetu

Snad každý by rád ušetřil, ale v obchodech jsou období slev jen párkrát za sezonu. Využívat slev celý rok ovšem můžete, pokud se naučíte navštěvovat web Slevy.atlas.cz - tam totiž najdete kupóny až na 50% slevy v kamenných obchodech kdykoli v roce.

Používání slevových kupónů má bohatou tradici především ve Spojených státech amerických. Američané uplatní ročně miliony kupónů uveřejněných v tisku nebo na internetu. Internetový portál ATLAS.CZ se ve spolupráci se společností CARTE zahájil jako první internetový portál v České republice revoluční projekt Slevy.atlas.cz, na jehož stránkách naleznete výhodné nabídky nejrůznějšího zboží a služeb.

Chcete jet na dovolenou, koupit si ledničku nebo boty, nechat vyvolat fotografie, zacvičit si ve fitness, zajít do divadla, koupit si knihu? Pak hledejte na Slevy.atlas.cz - poradíme vám nejen kde nakupovat, ale kde nakupovat se slevou. Slevy dosahují až neuvěřitelných 50% z původní ceny a získáte je po předložení kupónu.

Kupón stačí vytisknout na obyčejné tiskárně doma nebo v kanceláři a pak už jen uplatnit v obchodě. Není nic jednoduššího než vyzkoušet "První internetovou tiskárnu na peníze".
Autor: Redakce
Datum: 19. prosince 2003

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz  
 Seznam komentářů  
Vypsat
Od
Téma
Datum

tomasspalek
notebook
12.10.2005 12:58