Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

MujPodnik 2.0 - firemní intranet na jedno kliknutí

ATLAS.CZ včera zpřístupnil novou verzi služby MujPodnik. MujPodnik 2.0 přináší ekonomicky aktivním lidem řadu zlepšení každodenní činnosti na internetu. Díky službě Microsoft Share Point Team Services, která je součástí MujPodnik 2.0 jsou, dosud nákladná a obtížně přístupná, intranetová řešení nyní dostupná i pro malé a střední firmy za nízký měsíční poplatek.

Intranetové řešení Mujpodnik 2.0 umožňuje tvorbu pracovních skupin, řízení skupinových aktivit, spolupráci členů týmu na dokumentech, vytváření skupinového kalendáře či zasílání e-mailového upozornění při změně dokumentů. Jsou zde k dispozici připravené diskusní skupiny, průzkumy, správa kontaktů a úkolů, hierarchie práv uživatelů. Každý uživatel i administrátor dokáže intranet vytvořit za méně než hodinu a kompletně ho přizpůsobit svým požadavkům.

Nová pošta služby MujPodnik 2.0, fungující na vlastní doméně zákazníka, plně podporuje programy Outlook Express i Netscape Messenger včetně webového rozhraní.

MujPodnik 2.0 umožňuje administrátorovi služby využívání MS SQL Serveru 2000 s kompletní správou přes webové rozhraní. Web SQL Console je produkt firmy ecommerce.cz.

Výraznou výhodu přináší služba Mujpodnik 2.0 menším "producentům" webových stránek, kteří si musí hlídat náklady na tvorbu stránek pro klienty a nemohou si dovolit finančně náročný vývoj vlastních intranetových řešení pro každého klienta jednotlivě. Služba Mujpodnik 2.0 jim vkládá do rukou jednotné a především levné řešení, které mohou distribuovat mezi své klienty. Cena takto vytvořených internetových stránek nepřesáhne hranici, která je pro zákazníka únosná.

"Největší přínos Mujpodniku 2.0 vidím právě ve zkvalitněném intranetovém řešení. Jako první v České republice jsme pro hosting třetích osob použili systém Microsoft Share Point Team Services, který představuje nejjednodušší způsob sdílení informací prostřednictvím webu pro jakýkoli pracovní team", říká Otto Kočí, product manager ATLAS.CZ.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 28. září 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz