Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Obchodní-dům.cz: první skutečně on-line splátkový prodej v České republice

Obchodní-dům.cz, jeden z největších českých internetových obchodů, uvedl ve spolupráci s firmou Cetelem ČR jako první u nás na trh pohodlný, skutečně on-line splátkový prodej.

"Obchodní-dům.cz přináší svým zákazníkům unikátní možnost nakoupit na splátky a přitom z tepla domova. Zákazník nemusí nikam chodit nebo složitě poštou posílat fotokopie potřebných dokumentů. Stačí, když elektroniku nebo domácí spotřebiče nakupuje na www.Obchodni-Dum.cz, my se o všechno postaráme," komentuje Roman Novotný, ředitel společnosti K.D. Marketing s.r.o., která Obchodní-dům.cz provozuje. Jak dále uvádí, "Hlavní výhodou je, že zákazník prostřednictvím Obchodního-domu.cz komunikuje on-line přímo s úvěrovou společností Cetelem."

Postup pohodlného a plně on-line nákupu na splátky je velmi jednoduchý. Zákazník při nákupu vybere jako platební prostředek "úvěr Cetelem" a následně vyplní údaje potřebné ke schválení úvěru. Tyto informace jsou zadávány přímo do internetového rozhraní firmy Cetelem.

Po schválení úvěru (on-line, obvykle tedy ihned, v případě některých požadavků zákazníka do 24 hodin) je zákazník telefonicky kontaktován zákaznickým oddělením Obchodního-domu.cz a dohodne se termín dodání zboží. Potřebné dokumenty pak předá zákazník až při dodávce zboží řidiči, který objednávku přivezl.

"Naším posláním je maximálně ulehčovat nákup zákazníkům. Jako jediný internetový prodejce v republice si zajišťujeme vlastní dopravu zboží až k zákazníkům, takže jsme schopni dodat zboží téměř v kteroukoli denní hodinu i s předáním výrobku a dalšími službami. On-line splátkový prodej na www.Obchodni-Dum.cz tuto strategii velmi dobře doplňuje a synergicky využívá našich předností," doplňuje Petr Šebek, obchodní ředitel společnosti.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 8. dubna 2004

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz