Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Vyberte si nejvhodnější dveře - online

Mít možnost vyzkoušet si, které dveře by do vašeho interiéru pasovaly nejlépe, ještě před samotným nákupem asi ocení každý. Nyní tuto možnost nabízí portál DVERE.CZ, a to online.

Portál DVERE.CZ spustil na adrese vizualizace.dvere.cz do ostrého provozu aplikaci, která uživatelům umožňuje měnit si obrázky dveří ve fotografii jejich interiéru, nazvanou Vizualizace interiérů. Použití aplikace je přitom jednoduché - stačí vytvořit digitální fotografii interiéru a podle návodu ji vložit do systému DVERE.CZ. Klikáním myši je pak možné stávající dveře na fotografii nahrazovat alternativami z nabídky portálu.

Možnost téměř v reálu shlédnout, jak jednotlivé nabízené dveře "ladí" s interiérem a také s vkusem zákazníka, asi ocení každý. Z našeho, tedy "e-komerce" hlediska je tato služba zajímavá především tím, že dále rozšiřuje a vylepšuje možnosti, které zákazníkům nabízí internet. Nejen, že mohou dveře koupit ze svého počítače, aniž by někam museli jít, ale ještě si "v praxi" vyzkouší, jak budou dveře v interiéru vypadat.

Díky aplikaci Vizualizace interiérů si uživatelé mohou vybrat mnohem lépe, než když by podobný nákup chtěli realizovat v některé z kamenných prodejen. A to je velmi důležité.

Provozovatelé portálu DVERE.CZ našli skutečnou "díru" na trhu. Nezbývá než doufat, že podobných děr budou internetoví prodejci a poskytovatelé služeb nacházet stále víc.
Autor: David Kozák
Datum: 23. listopadu 2004 Profil autora  

David Kozák

Redaktor serveru e-komerce.cz
Novinář a publicista.


 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz