Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Obchodní dům.cz snižuje poštovné a do konce května nabízí dodání zdarma

Obchodní dům.cz, největší elektronický obchod v segmentu B2C v České republice, přistoupil k podstatnému snížení poštovného.

Pro objednávky do dvou tisíc korun činí poštovné s dobírkou 49 korun, při platbě předem na účet dokonce pouhých 25 korun. Zákazníci, kteří nakoupí na www.obchodni-dum.cz zboží za více než dva tisíce korun, mají poštovné zdarma.

Důvody k tomuto kroku vysvětluje ředitel Obchodního domu.cz Roman Novotný: "Lidé si chtějí vyzkoušet, jak funguje nakupování na Internetu, ale nejdříve na levnějších výrobcích, než jsou například pračky nebo televize. Takové nákupy jsme se rozhodli podpořit. Poštovné teď není bariérou ani pro nákup varné konvice či žehličky." Obchodní dům.cz navíc připravil akci, během které je poštovné zdarma do konce května i pro objednávky, které dvoutisícovou hranici nepřesáhnou.

Pro objednávky nad sedm tisíc korun nabízí standardně Obchodní dům.cz dopravu s označením "Komfort". Z distribučních center v Praze, Brně nebo Mladé Boleslavi je zboží dopraveno vlastními vozy až do bytu zákazníka. Tam je vybaleno a zkontrolováno, případně je přijata platba v hotovosti. Výhodou je možnost dohodnout doručení i na pozdní večerní hodiny či rovnou odvézt starý spotřebič k ekologické likvidaci.

Obchodní dům.cz je řádným členem Asociace pro elektronickou komerci (APEK) a patří mezi první obchody, které od této asociace obdržely certifikát "Nákup bez obav". Obchod provozuje od roku 1998 společnost K.D. Marketing, která je nyní ze 100 % vlastněna a. s. Obchodní dům.cz. Tato akciová společnost je v držení českých fyzických osob. Loni dosáhl obratu 99,5 milionu Kč, což představovalo více než 100% nárůst oproti roku 2000.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 15. května 2002

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz