Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Obchodní dům.cz prodal loni zboží za 100 milionů

Internetový Obchodní dům.cz dosáhl v roce 2001 obratu 99,5 milionu Kč, což představuje více než 100% nárůst oproti roku 2000. Stal se tak z hlediska obratu patrně největším elektronickým obchodem segmentu B2C (prodej zboží koncovému spotřebiteli) v České republice.

"Loňské objednávky ve skutečnosti o několik milionů přesáhly stomilionovou hranici. Vzhledem k tomu, že zboží objednané poslední dny roku 2001 jsme rozvezli a dostali zaplaceno až po prvním lednu, balancuje náš obrat těsně pod stomilionovou hranicí," vysvětluje Roman Novotný, ředitel společnosti K.D. Marketing, která obchod na adrese www.obchodni-dum.cz provozuje.

Obchodní dům.cz dodává prostřednictvím distribučních center v Praze, Brně a Mladé Boleslavi zejména spotřebiče pro domácnost, elektroniku a mobilní telefony. Celkem nabízí téměř šest tisíc položek sto sedmi značek. Kromě možnosti objednat zboží 24 hodin denně po sedm dní v týdnu nabízí rozvoz zboží vlastní autodopravou až do pozdních večerních hodin přímo do bytů zákazníků. "Nakupující jsou spokojeni, že nemusejí kvůli internetovým nákupům chodit z práce dříve domů, naši řidiči jsou ochotni zavézt zboží třeba i v deset hodin večer," doplňuje Novotný. Obchodní dům.cz myslí též na ekologii, a tak jako další službu nabízí odvoz starých nepotřebných spotřebičů (např. chladniček) k ekologické likvidaci.

Obchodní dům.cz je řádným členem Asociace pro elektronickou komerci (APEK) a patří mezi první obchody, které od této asociace obdržely certifikát "Nákup bez obav". Obchod provozuje od roku 1998 společnost K.D. Marketing, která je nyní ze 100 % vlastněna a. s. Obchodní dům.cz. Tato akciová společnost je v držení českých fyzických osob.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 28. března 2002

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz