Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

NetDirect propojil ShopCentrik s ekonomickým systémem Pohoda

Dodavatel e-komerce řešení NetDirect propojil v těchto dnech systém NetDirect s ERP systémem Pohoda společnosti Stormware.

Společnost NetDirect, jeden z nejvýznamnějších dodavatelů profesionálních e-komerčních řešení v ČR, propojila svůj systém ShopCentrik s ekonomickým systémem společnosti Stormware Pohoda. Prostřednictvím Internetu tak mohou uživatelé přenášet data z ekonomického systému do elektronického obchodu a zpět.

Zadavatelem řešení je výrobce střešních nosičů a autoboxů, společnost Neumann.



Výhody plynoucí z propojení systémů jsou nasnadě. Popsal je Bohumil Marek, vedoucí oddělení zákaznické podpory společnosti Stormware: "Firmy obchodují mezi sebou a se svými zákazníky. Každá společnost potřebuje ekonomický systém pro zpracování účetnictví, mezd, či skladů. Není tedy důvod, proč sklady z ekonomického systému POHODA nezpřístupnit přímo zákazníkům na internetu. Dostupnost takového obchodu je nepřetržitá a usnadňuje práci nejen zákazníkům objednávajícím zboží, ale hlavně obchodníkům, kteří ho prodávají. Příjem objednávek do ekonomického systému je pak jen otázkou několika kliknutí myší. Z těchto objednávek lze poté jednoduše provést fakturaci, připravení zásilky a další kroky prodeje. Hlavní výhodou propojení internetových obchodů s POHODOU je tedy možnost výměny dat bez nutnosti mezičlánku a s tím související úspora času a finančních prostředků."

ShopCentrik se tak stal dalším systémem pro tvorbu internetových obchodů, který je propojen s ekonomickým systémem Pohoda a jeho uživatelům tak nabízí mnohem jednodušší správu obsahu e-shopu a jeho přímé propojení s ekonomickým systémem.

Autor: David Kozák
Datum: 17. února 2006



 Profil autora  

David Kozák

Redaktor serveru e-komerce.cz
Novinář a publicista.


 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz