Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Firma Retail Info spustila affiliate program

Vlastní affiliate program, který provozovatelům malých webů umožňuje získat provizi z prodeje zboží z nabídky e-shopů, spustila společnost Retail Info.

Firma plánuje, že bude prostřednictvím affiliate systému přivádět podstatnou část nových uživatelů a zároveň tímto způsobem budovat nové prodejní kanály. V současné době jsou součástí jsou součástí programu weby AkcniCeny.cz, oBydleni.cz a Monitor.cz. Provozovatelé webů se mohou registrovat na internetové stránce www.eretail.cz. Výše provize se podle informací firmy pohybuje od 1 koruny za klik až do 25 % z výdělku.

„Od našeho partnerského programu si slibujeme výraznější spolupráci s velkými i menšími weby, díky níž si mohou partneři snadno a rychle vydělat zajímavé peníze. Oproti konkurenci nabízíme více projektů v rámci jednoho programu, a bez ohledu na zaměření webu partnera dokážeme pokrýt více cílových skupin. Partner si jednoduše vybere kampaň, stáhne reklamní formát, nasadí na svůj web a může začít vydělávat,“ objasňuje výhody programu Ondřej Hloupý ze společnosti Retail Info.

Během zkušebního provozu v květnu se do affiliate programu Retail Info registrovalo 30 partnerů.
Autor: David Kozák
Datum: 22. června 2010 Profil autora  

David Kozák

Redaktor serveru e-komerce.cz
Novinář a publicista.


 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz