Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

BabyExpert.cz: největší prodejce produktů Chicco v ČR vstupuje na Internet

Společnost Baby Expert, provozující partnerské obchody Chicco na výměře 2500 m2 v Praze, Brně a Ostravě, spouští internetový prodej. Nové obchodní řešení je vystavěno na produktu ShopEngine společnosti NetDirect s.r.o.

Podle vyjádření Petra Dedka, marketingového ředitele společnosti Baby Expert, směřuje otevření nového prodejního kanálu ke zvýšenému komfortu stávající a potenciální klientely. Internetový prodej tedy nemá nahradit "kamenný" způsob prodeje, nýbrž být jeho významným doplňkem.

"Ročně v našich prodejnách v Praze, Brně a Ostravě obsluhujeme přes 60 000 zákazníků. Jsme si vědomi faktu, že se obrovský potenciál skrývá i v prostředí Internetu, a proto jsme se rozhodli vstoupit i na tento trh. Nyní můžeme uspokojovat potřeby zákazníků odkudkoli," připomíná Petr Dedek.

Spolupráce s firmou NetDirect, která internetový obchod BabyExpert.cz připravila, probíhala úspěšně, jak potvrzuje hodnocení Petra Dedka: "Oceňuji pružnost ostravské společnosti NetDirect, která dílo dokázala od zadání až po finální realizaci a propojení s našim účetním systémem realizovat za pouhých 25 dní včetně významné pomoci s organizací plnění obsahu a přípravou marketingové kampaně."

Sortiment produktů Chicco nyní mohou zákazníci nakupovat na adrese www.babyexpert.cz.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 14. dubna 2004

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz