Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Conrad, oblíbená zásilková služba, vstupuje na Internet

Firma NetDirect vytvořila internetový obchod pro dnes již klasickou zásilkovou službu Conrad. Autoři obchodu využili vlastní internetové obchodní řešení ShopEngine plně a ve všech ohledech spolupracující s informačním systémem Vision32 společnosti Vision Praha.

Internetový obchod Conrad.cz pro koncové uživatele i dealery byl firmou NetDirect připraven pro společnost FK technics, která jako Conrad partner zajišťuje běh této významné zásilkové služby v Čechách a na Slovensku. K dispozici je více než 20 000 skladových položek, obchod bude obsluhovat přes 70 000 stávajících klientů.

Jednoduchost a efektivitu implementace zajistilo použité obchodní řešení ShopEngine. Protože provozovatel obchodu využívá ekonomický systém Vision32, bylo nutné zrealizovat i příslušné propojení obou systémů pro rychlou aktualizaci dat a úsporu provozních nákladů. Společnosti NetDirect s.r.o. a Vision Praha s.r.o. předvedly úspěšné propojení svých systémů v praxi.

Jan Svoboda, ředitel společnosti NetDirect, zdůrazňuje hlavní technické přednosti: „Naše řešení ShopEngine dokáže plně akceptovat cenotvorbu ekonomického systému Vision32 (ceníky, množstevní a individuální slevy atd.). Důležité je rovněž propracované oboustranné propojení v on-line i off-line režimu.“

Propojení systému ShopEngine a ekonomického systému Vision32 realizovala firma NetDirect ve spolupráci s Vision Praha.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 11. května 2004





 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz