Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Společnost NetDirect jde na polský trh

Společnost NetDirect zveřejnila informace o svých červencových aktivitách. Dlužno dodat, že informace více než optimistické, a to nejen z hlediska firmy samé, ale také z pohledu české e-komerce. Úspěch jednoho subjektu totiž může být (a věřme, že také bude) podnětem pro další firmy, které se k obdobným krokům teprve chystají...

Šestnáctka dokončených projektů, 21 uzavřených implementačních smluv včetně 7 zahraničních a podepsání dohody o vstupu na polský trh. Tak vypadá výčet úspěchů, jichž v červenci dosáhla společnost NetDirect, známá především svým modulárním systémem pro internetová obchodní řešení ShopEngine.

"Červencový úspěch je logickým odrazem organizačních změn ve firmě prováděných systematicky od loňského srpna," uvádí Jan Svoboda, ředitel společnosti NetDirect, a předesílá: "Pozitivním změnám ještě není konec - na září plánujeme výrazné posílení vztahů s partnery a oficiálně uvedeme na trh nový produkt vynikajících parametrů. Zákazníci se určitě mají na co těšit."

Mezi česká obchodní řešení dokončená v červenci patří mimo jiné www.Elektroprodej.cz, www.VinoMarket.cz, www.Legacek.cz, www.Persian-Art.cz, www.Divers-Direct.cz, www.HuraMobil.cz, www.Narva.cz či www.TS2000.cz.

Nejvýznamnějším zahraničním projektem je podle tiskové zprávy globální internetový portál realizovaný pro mezinárodní společnost Disa Industries na adrese www.DisaGroup.com.

Mimo to společnost NetDirect oznámila, že připravuje vstup na polský trh, a to prostřednictvím joint-venture s polským partnerem. Zahájení činnosti polské firmy je plánováno na počátek příštího roku, kdy mají být nabídnuty polským zákazníkům systémy ShopEngine a MediaEngine napojené na informační systém Navision Financials.
Autor: David Kozák
Datum: 4. srpna 2004 Profil autora  

David Kozák

Redaktor serveru e-komerce.cz
Novinář a publicista.


 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz