Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Wapway.cz v novém kabátě a s novými službami

Server Wapway.cz, který se primárně věnuje technologii WAP a všemu, co s ní souvisí, připravil pro uživatele přehlednější design a řadu nových služeb.

Zajímavou službou je WAP browser umožňující zobrazení mobilních stránek přímo v internetovém prohlížeči. Browser, který najdete na adrese http://wapway.cz/web/browser/, emuluje mobilní telefon, takže pro prohlížení WAP stránek stačí počítač připojený k internetu.

Browser emuluje mobil jen částečně, ovládání je stejné jako u webového prohlížeče, zůstává proto jednoduchým a intuitivním. Velký důraz je kladen na vzhled, browser má zásobu skinů pro několik telefonů. V pohodlí počítače je tak umožněno "otestovat" si WAP.

Pro "wapmastery" je připraveno počítadlo, které zaznamenává počet přístupů na WAPové stránky. Přímo na displeji telefonu zobrazuje jen počet návštěv, ale pro správce má daleko mocnější statistiky. Výpis návštěv po dnech, návštěvnost v průběhu dne a týdne, přehled použitých operátorů a telefonů. To vše je doplněno grafy a uspořádáno v přehledných tabulkách.

Další novou službou je poradna, kde mohou uživatelé získat odpovědi na své otázky související s technologií WAP.

Server Wapway.cz vznikl před rokem a podle svých autorů po celou dobu své existence zaznamenává vzrůstající návštěvnost a je populární hlavně mezi odborníky. V současnosti disponuje 35 tisíci shlédnutými stranami měsíčně.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 14. srpna 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz