Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Spuštěn wapový portál hokej.cz a wapové stránky HC Sparta Praha

Společnost smartNET, s. r. o., která vznikla v minulém roce jako studentský tým v rámci inkubátoru E-konom odborného vydavatelství Economia, představila první ze svých dokončených projektů, a to wapový informační portál hokej.cz a wapové stránky hokejového klubu HC Sparta Praha.

Softwarové produkty a řešení v oblasti mobilního internetu a technologie WAP jsou hlavní oblastí činnosti firmy, která plánuje i do budoucnosti značné rozšíření poskytování informací uživatelům WAP mobilních telefonů a později i služeb, jako jsou například objednávky lístků na sportovní zápasy, služby založené na lokalizaci polohy účastníka v síti GSM apod.

“Kromě vlastního vývoje vidíme velkou příležitost v poskytování analytických, obchodních a marketingových služeb či technologického poradenství na nově vznikajícím trhu aplikací pro m-business,” řekl Nikolaj Šťáhlavský, jednatel firmy smartNET. “V České republice je řada špičkových společností podnikajících v oblasti e-business nebo poskytování informací prostřednictvím Internetu. Naší úlohou je pomoci jim při vstupu na v mnoha ohledech odlišný trh m-business aplikací.”

Portál wap.hokej.cz

Informační portál wap.hokej.cz poskytuje ucelený přehled o českém a zámořském hokeji. Fanoušci hokeje zde najdou nejaktuálnější informace o reprezentaci, extralize, NHL, první a druhé lize, mládeži a spoustu novinek o českém a zámořském hokeji. Obsah tabulek včetně aktuálních stavů utkání se aktualizuje automaticky v průběhu utkání. Už dnes je to jeden z největších a co do rychlosti aktualizace obsahu možná nejkvalitnější projekt na českém mobilním internetu. Portál se skládá z desítek vzájemně propojených textů, tabulek a odkazů. Kvalitu portálu ocenila společnost EuroTel tím, že ho začlenila do své služby Juice.cz.

WAP stránky klubu HC Sparta Praha

V návaznosti na WAP hokejový portál nabízí smartNET tvorbu a správu WAP stránek sportovních klubů. Hlavním cílem těchto stránek je propagovat sportovní klub prostřednictvím WAP služeb, poskytovat fanouškům čerstvé informace o klubu, jeho aktivitách, termínech zápasů, výsledcích zápasů, umístění v tabulkách, jména sponzorů a velké množství dalších informací podle požadavků zákazníka.
Velkou výhodou nabízeného řešení je automatická aktualizace obsahu v nejvíce informačně náročných částech stránek – termínech zápasů, výsledcích zápasů, umístění v tabulkách a podobně. Tato data se na stránkách zákazníka aktualizují zcela automaticky.
S pomocí smartNETu vyplní zákazník pouze části o klubu, informace o sponzorech či fanclubu, případně některé další, na aktuálnost nenáročné části. V rámci servisu nabízí smartNET software WAPpublish 1.0, pomocí kterého může zákazník libovolně upravovat obsah předem definovaných částí svých WAP stránek ve velmi přehledném prostředí podobném prostředí známých softwarových řešení pro PC a internet.

O společnosti smartNET

Zrod společnosti smartNET s. r. o. je spojen s projektem Inkubátor E-konom vydavatelství Economia, a. s. V rámci projektu, ve kterém se o přízeň asi třiceti sponzorů ucházely studentské týmy, dokázal tým smartNET přesvědčit o kvalitách svého projektu společnosti jako Siemens, EuroTel, IBM, KPMG, KPNQwest, PR Consulting, Schaffer&Partner nebo Tiny Software. Tyto společnosti podporují projekt potřebným vybavením i službami a poskytují pro mladou společnost cenné poradenství.
Autor: Redakce
Datum: 6. února 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz