Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Online Investor spouští novou službu WAP Investor Grafy

Online Investor nabízí další nástroj v rámci své služby WAP Investor, pomocí něhož bude obchodování na amerických kapitálových trzích skutečně hračkou - WAP Investor Grafy.

Stejně jako celá aplikace WAP Investor, která umožňuje přímé investování prostřednictvím mobilního telefonu podporujícího technologii WAP, tak i služba WAP Investor Grafy je v České republice zcela nová a revoluční.

Aplikace umožňuje zobrazovat u několika tisíc akcií obchodovaných na trzích NYSE, Nasdaq a AMEX vnitrodenní i roční grafy. Vnitrodenní grafy jsou přístupné také pro hlavní americké indexy. Takto znázorněný vývoj akcií a indexů je dostupný na všech mobilních telefonech podporující technologii WAP (Wireless Application Protocol), jako je např. Nokia 7110, Siemens S35I nebo Ericsson R320, a to bez ohledu na volbu operátora.

WAP Investor, je vedle uceleného informačního servisu z amerického trhu, včetně základních dat o tisícovce nejvýznamnějších akcií a jejich zpožděných kurzech, také plnohodnotnou mobilní obchodní aplikací. Aplikace umožňuje kdykoli a odkudkoli, "kde je signál", obchodovat s akciemi v USA. V rámci informační podpory jsou k dispozici Zprávy z trhu, Denní komentáře, Makrokomentáře, rubrika Nové technologie a Akcie dne.

Online Investor nedávno nabídl svým klientům nově také obchodování s českými akciemi přes mobilní telefon podporující technologii WAP. Investor má nyní možnost přes mobilní telefon zadávat příkazy na nákup, resp. prodej, akcií obchodovaných na RM-Systému. Výše poplatků, stejně jako v případě obchodování s americkými papíry, je totožná s těmi, které si společnost účtuje při zadávání pokynů přes internet.

Online Investor, svým klientům nabízí online obchody v reálném čase na americkém a českém akciovém trhu přes internet a mobilní telefon podporující technologii WAP. Obchodními partnery Online Investora na trzích v USA jsou společnosti A.B. Watley, Zacks Investment Research a North American Quotations.
Autor: Redakce
Datum: 24. ledna 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz