Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Jobpilot jde nově na personalistiku

Zákazníkům, kteří mají zájem o podporu a zjednodušení administrativy spojené s prací personálního oddělení své společnosti, je určen nový ASP systém jobpilot workflow, který oficiálně představila společnost jobpilot CZ, která je provozovatelem evropského on-line trhu pracovních příležitostí jobpilot.cz.

"Jobpilot workflow pomůže personalistům rychle a efektivně stanovovat požadavky na hledané pracovníky, hodnotit je, plánovat s nimi pohovory a nakonec pohodlně a přitom pečlivě vybrat toho nejlepšího z nich," uvádí country manažer Jobpilotu Ladislav Hadáček.

V těchto dnech je na serveru dostupná prezentace systému, který přesvědčí zájemce o intuitivním ovládání a příjemném vzhledu. Podle Hadáčka se velmi dobře zadává v systému také výroba inzerátu s nabídkou volného místa. "Jobpilot workflow je komplexní online řešení, které ocení každý, kdo chce využívat výhod internetu. Podle nezávislých studií je Jobpilot první společností svého druhu v Evropě, která řeší v jednom modulu správu inzerce volných míst a správu uchazečů o zaměstnání," pyšní se Hadáček.

Touto ojedinělou nabídkou získá společnost Jobpilot na svou stranu velkou skupinu zájemců, neboť konkurence podobný systém dokáže vyvinout nejdříve za dva měsíce.

Kromě nového systému společnost rozšiřuje v současné době své služby. Konkrétně vytvořila Extraligu pro IT a TELCO specialisty. Jde o prezentaci nejzajímavějších nabídky pracovních pozic z oblasti informačních technologií a telekomunikací.

Jobpilot se rozhodl také zaměřit na využití volného času a začal podporovat v poslední době oblíbený sport zvaný sqash. Tuto aktivitu společnost směřuje ke svým zákazníkům, kteří si budou moci na exhibičních turnajích zahrát například trojnásobným mistrem České republiky ve squashi Martinem Dzúrem.
Společnost Jobpilot je držitelem Stříbrného Louskáčka, který je cenou za nejkreativnější českou reklamu v roce 2000. Louskáčka firma získala v kategorii netradičních médií. "Porotu zaujala vtipná reklama nalepovaná na barely s pitnou vodou. Autoři vycházeli z předpokladu, že každý žíznivý pracovník má během několika vteřin, kdy si natáčí kelímek vody, čas přečíst si zajímavé slogany firmy Jobpilot, což byly "Cítíte se ve své práci nenaplněni?" či "Tečou vám v práci nervy?" a podobně," dodává Hadáček.

Kromě reklamy má společnost úspěch také v počtu nabízených pracovních míst. Například v současné době je na serveru evidováno kolem patnácti set šedesáti volných míst v České republice.
Autor: Jiří Juránek
Datum: 21. dubna 2001 Profil autora  

Jiří Juránek Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz