Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Samba Digital Media má ředitele pro Německo

Samba Digital Media, jedna z vedoucích e-services firem ve střední Evropě, přijala Moritze von Holsta jako ředitele pro Německo. Jedním z jeho nejdůležitějších úkolů bude vybudovat klientskou základu na Německém trhu.

Moritz von Holst má za sebou bohaté zkušenosti a kontakty z oblasti e-services, a to ze svého předchozího dvouletého působení v Berlíně.

Dříve, než nastoupil u společnosti Samba Digital Media, působil jako ředitel pro eSolutions u berlínské společnosti METASTREAM // Interactive Marketing, kde pracoval s celou řadou klientů, jako například Deutsche Bahn nebo SAT1.

Jeremy Goldstein, Marketing and Communications Director společnosti Samba Digital Media, uvedl: "Jsem opravdu rád, že Moritz posílil náš tým. Jsem přesvědčený, že jeho znalosti německého e-services trhu a kontakty nám pomohou rychle uspět na tomto dynamickém trhu."

Kromě svého působení ve společnosti METASTREAM, se Moritz von Holst podílel na tvorbě internetové platformy umožňující setkávání nabídky dodavatelů a s poptávkou www.yellout.de, kde byl zodpovědný za finanční controlling v obchodním oddělení DaimlerChrysler Real Estate a jakožto pracovník "Interactive Marketing" divize se podílel na tvorbě německých internetových stránek společnosti Intel.

Moritz von Holst také pracoval v Americe, kde byl zaměstnán ve výzkumném a vývojovém středisku společnosti Boehringer Ingelheim Pharmaceutical.

Moritz von Hols řekl: "Do Samby jsem přišel, protože si myslím, že disponují všemi prostředky potřebnými pro práci s klienty ze západní Evropy a chtěl jsem jí pomoci s expanzí na nový trh. Ve srovnání s podobnými firmami v Německu mě opravdu velmi zaujala profesionalita této společnosti. Má nejlepší předpoklady na německém trhu uspět."

Moritz von Holst je aktivní triatlonista. Zajímá se také o divadlo, současnou japonskou fotografii a film.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 10. srpna 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz