Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

CV-Online má 200 000 zákazníku

CV-Online, přední poskytovatel integrovaných personálních služeb kombinujicí e-recruitment a tradiční (off-line) recruitment ve střední a východní Evropě, oznámil překročení dalšího milníku v počtu registrovaných kandidátů. Celkový počet uchazečů o práci, registrovaných na stránkách CV-Online v 8 pobočkách střední a východní Evropy překročil 200 000.

Stránky CV-Online ve zmíněněném regionu zaznamenávají měsíčně více než 5 milionů návštěv s pokračujícím nárůstem v průběhu celého roku.

"Rostoucí počet kandidátů, návštěv na našich stránkách a registrovaných uživatelů z řad firem je jasným signálem, že již v letošním roce začali menší i větší společnosti v regionu střední a východní Evropy brát uveřejňování pracovních nabídek, vyhledávání a třídění kandidátů pomocí internetu vážně," dodává Juri Kaljundi, viceprezident Business Development společnosti CV-Online. "Online vyhledávání a získávání kvalifikovaných kandidátů je pro společnosti, které toho využívají velkou konkurenční výhodou. Přijetí metod e-recruitmentu v zemích střední a východní Evropy můžeme brát jako pozitivní reakci individuálních i firemních uživatelů."

Typického uchazeče o zaměstnání využívající služeb CV-Online lze charakterizovat takto: Věk 25 až 35 let, vyšší nebo vysokoškolské vzdělání, ovládá několik jazyků a má 2 až 5 letou praxi. Obvyklí kandidáti jsou dynamičtí, technologicky zaměření, flexibilní a zaměření na budování své kariéry. Většina uchazečů o zaměstnání pracuje nebo hledá nové uplatnění v oblastech informačních technologií, financí, pojišťovnictví, prodeji, marketingu, administrativě nebo managementu.

"Služeb CV-Online nevyužívají, na rozdíl od ostatních pracovních portálů v regionu střední a východní Evropy, pouze studenti a mladí lidé. Většina uživatelů, kteří se registrují v naší databázi má již několikaletou praxi ve svém oboru a nyní hledá lepší uplatnění a možnost kariérního postupu," dodává Juri Kaljundi.

CV-Online
CV-Online je předním poskytovatelem integrovaných personálních řešení ve střední a východní Evropě kombinujícím sofistikované online personální služby s tradičním personálním poradenstvím. Vedení CV-Online a investoři jsou přesvědčeni, že v průběhu následujících 3 let se společnost stane vedoucím poskytovatelem integrovaných personálních služeb v regionu a vedoucím poskytovatelem/dodavatelem technologických specialistů ze zemí střední a východní Evropy na západní trhy. CV-Online působí v 8 evropských zemích - Litvě, Lotyšsku, Rusku, Polsku, Maďarsku, České republice, Rumunsku a Estonsku.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 8. srpna 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz