Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Nový obchodní ředitel eTel

Na pozici obchodního ředitele společnosti eTel Česká republika, která se řadí k významným alternativním telekomunikačním operátorům, nastoupil v těchto dnech Mgr. David Hruška.

David Hruška (1968) pracuje ve společnosti eTel od června roku 1999. Po ukončení studií Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy získal praxi v Londýně ve vydavatelstvích specializovaných na publikace pro nejrůznější oblasti průmyslu a obchodu. Nejprve pracoval na pozici obchodního manažera v Sterling Publications (1993-1996), později jako personální manažer Cornhill Publications (1996 – 1999).

Od skutečné liberalizace telekomunikací očekává stejné podmínky pro všechny hráče na trhu, kde ale uspějí jen ti nejlepší. “Naším cílem je, aby se eTel stal vedoucí firmou na telekomunikačním trhu v České republice a ve střední Evropě. Neustále rozšiřujeme současné služby, které umožňují klientům realizovat významné úspory nákladů,” komentuje své cíle David Hruška.

Jeho krédem je věřit svým schopnostem, ale naslouchat druhým. Hovoří anglicky, francouzsky a rusky. Je svobodný, bezdětný. Mezi jeho koníčky patří historie, cestování a sport, konkrétně tenis, lyžování, windsurfing a squash.

Informace o společnosti eTel:

Společnost eTel je vedoucím středoevropským poskytovatelem telekomunikačních a internetových služeb pro firemní klientelu. Svým zákazníkům poskytuje portfolio širokopásmových hlasových, datových a internetových služeb nejvyšší kvality, rychlosti a s celosvětovým pokrytím. eTel Group byla založena v červenci 1999 Seanem Mellym, výkonným ředitelem společnosti TCL Telecom, nyní WorldCom Ireland.

eTel Group se sídlem v irském Dublinu je jedinou telekomunikační společností, která se zaměřuje výhradně na středoevropský region. V současné době poskytuje své služby v České republice, Maďarsku, Polsku a Slovensku. Zde také provozuje své telekomunikační sítě zaměřené na firemní klientelu. Tyto země s celkovým počtem obyvatel 65 miliónů se připravují na vstup do Evropské Unie a hodlají během následujících dvou let liberalizovat své telekomunikační trhy. Cílem eTel je vlastnit a provozovat nejmodernější telekomunikační infrastrukturu v středoevropském regionu, která umožní kontrolovat kvalitu, nabízet širokou paletu služeb a poskytovat klientům významné výhody v oblasti úspor nákladů.

eTel ( dříve Globix, ve kterém eTel získal v prosinci 2000 100% podíl) poskytuje služby v České republice od roku 1997 a v současné době má více než 700 firemních zákazníků. V Praze, Budapešti a Varšavě buduje nejmodernější optické kabelové městské sítě (MANs), které následně hodlá rozšířit do 7 dalších měst v regionu. Tyto městské sítě budou připojeny na mezinárodní centrální komunikační sběrnici eTel Group ve Frankfurtu nad Mohanem (Německo).
Autor: Tisková zpráva
Datum: 19. února 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz