Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Nový ředitel Kiwwi pro ČR

Novým výkonným ředitelem Kiwwi, s.r.o. se v polovině srpna stal David Wolfe. Kiwwi CEE Holding AG rozšiřuje tímto krokem úspěšné vedení společnosti v České republice.

David Wolfe, Američan žijící 11 let v Čechách, působil dříve ve společnosti DirectNet EOS s.r.o., a poté jako ředitel společnosti Zephyr Communications s.r.o. O společnosti Kiwwi říká: "Kiwwi má skvělou mezinárodní organizaci a velmi agresivní business plán orientovaný na služby zákazníkům. Díky novým produktům, které Kiwwi zavádí na trh, je možné soustředit nabídku služeb nejen na malé a střední firmy, ale také na velké společnosti".

David Wolfe vystřídal ve funkci výkonného ředitele Jaromíra Babince, který úspěšně vedl Kiwwi v ČR od vstupu na trh přes druhé kolo financování, až k nabídce širšího portfolia služeb. "Rozšíření a posílení vedení společnosti je v souladu s cílem Kiwwi, stát se špičkovou telekomunikační firmou a poskytovatelem internetových služeb ve střední Evropě. Tímto pokračujeme v úspěchu ze začátku letošního roku, kdy jsme získali další finance ve výši 41 milionů EURO"- sdělil odstupující ředitel Jaromír Babinec. Pan Babinec zůstává i nadále aktivním akcionářem Kiwwi.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 29. srpna 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz