Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Nový obchodní a marketingový ředitel v týmu B2B Centra

Obchodním a marketingovým ředitelem společnosti B2B Centrum se po předchozím působení ve společnosti XEROX ČR stává Martin Binder. Martin Binder vystudoval fakultu Mezinárodních vztahů na Vysoké škole ekonomické v Praze. Svou profesní kariéru zahájil ve společnosti Office Market, která se zabývá prodejem kancelářských potřeb a nábytku, kde působil jako ředitel prodeje a později jako výkonný ředitel společnosti.

Před nástupem do společnosti B2B Centrum pracoval pro Xerox ČR, zpočátku na pozici manažera prodeje, kde byl zodpovědný za kompletní firemní portfolio produktů, a následně ve funkci Channels Manager pro Českou a Slovenskou republiku. V rámci této pozice vybudoval a řídil rozsáhlou distribuční síť produktů značky Xerox.

Martin Binder svůj nástupu do B2B Centra komentuje: ”Ze svého předchozího působení mám rozsáhlé zkušenosti s klasickým prodejem a distribucí, budoucnost ale vidím v elektronickém obchodování. B2B Centrum zosobňuje mé představy o e-businessu, a proto jsem tuto nabídku přijal. ”

Výkonný ředitel B2B Centra Dalibor Wijas dodává: “Martin Binder během své manažerské kariéry dokázal vybudovat velice úspěšné prodejní sítě. V B2B Centru bude mít příležitost své dosavadní zkušenosti zhodnotit”.

Ve volném čase hraje Martin Binder squash a k jeho zájmům také patří film a hudba.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 19. února 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz