Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Nový ředitel u společnosti NEXTRA Czech Republic

Novým generálním ředitelem společnosti NEXTRA Czech Republic, s.r.o., předního poskytovatele internetových a komunikačních služeb pro podnikovou klientelu, se s platností od 13. srpna 2001 stává Vít Šubert (1970).

Novým generálním ředitelem společnosti NEXTRA Czech Republic, s.r.o., předního poskytovatele internetových a komunikačních služeb pro podnikovou klientelu, se s platností od 13. srpna 2001 stává Vít Šubert (1970). Dosavadní ředitel společnosti, Peter Müller, přechází v rámci korporace NEXTRA na pozici vrchního provozního ředitele (Chief Operation Officer - COO) divize NEXTRA Network Europe.

"Jasným měřítkem úspěšnosti firmy je její ziskovost. Věřím, že povedu NEXTRU Czech Republic k takovým výsledkům, které nám dlouhodobě umožní stát se nejúspěšnějším poskytovatelem komunikačních řešení pro velké a střední podniky v České republice," říká Vít Šubert. "Za klíčové považuji také vztahy se zaměstnanci a jejich spokojenost. Pouze spokojení a entuziastičtí pracovníci mohou poskytovat našim zákazníkům služby nejvyšší kvality. Chci, aby lidé v naší firmě pracovali rádi," dodává V. Šubert.

Vít Šubert přichází do společnosti NEXTRA Czech Republic z Internet Online, internetové divize Českého Telecomu, v níž poslední čtyři roky zastával funkci generálního ředitele. Předtím pracoval v několika zahraničních společnostech převážně ve vedoucích pozicích v oblasti marketingu.

Šubert studoval dva roky v Londýně na CMA. Hovoří plynně anglicky. Mezi jeho koníčky patří tenis a golf. Je ženatý a brzy se stane otcem.
Autor: Redakce
Datum: 9. srpna 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz