Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Computer Press spouští nový magazín AbecedaZahrady.cz

Na adrese odstartovala společnost Computer Press nový magazín o zahradě s názvem Abeceda zahrady. Jedná se o lifestylový časopis pro zahrádkáře a všechny milovníky rostlin s denně aktualizovaným servisem článků, radami odborníků a cennými informacemi pro práci s rostlinami.

Abeceda Zahrady startuje velkou jarní soutěží pro všechny čtenáře. Vítěz získá sekačku na trávu, soutěží se také o elektrické a benzínové nářadí. Každý den trvání soutěže získá jeden účastník odbornou knihu.

Původní knižní edice Abeceda Zahrady z produkce Computer Pressu má za sebou pětadvacet úspěšných titulů a licence prodané do několika zemí. Na tomto unikátním know-how jsme postavili první profesionální web o zahradě v České republice,“ říká Marek Lutonský, publisher internetových médií ve vydavatelství Computer Press.

Abeceda Zahrady nabízí v několika sekcích řazený, denně aktualizovaný servis článků o zahradě, rostlinách, jejich pěstování, novinkách na trhu, nápadech a radách. Uživatelé naleznou v přehledných sekcích veškeré informace, které pro práci na zahradě potřebují. Texty jsou bohatě proloženy obrázkovou dokumentací vysoké kvality.

  • Součástí projektu je katalog zahradních rostlin, který je denně rozšiřován tak, aby obsáhl maximum druhů. Nabízí řadu cenných informací pro pěstování, např. včetně upozornění, zda rostlina právě kvete. Již dnes obsahuje téměř 400 rostlin!
  • Čtenáři mohou navzájem i s redakcí komunikovat v rozsáhlém a aktivním diskuzním fóru. Abeceda zahrady jim tak nabízí místo pro výměnu zkušeností a nápadů ze zahrady.
  • Nabídku služeb rozšiřuje e-shop s odbornou literaturou zaměřenou na zahradu.

Redakce připravuje další překvapení! V galerii obrázků budou čtenáři sami předvádět ostatním své fotografické umění i zahradní dovednosti. Servis rozšíří praktický zahradní slovník a pravidelná poradna odborníků.

Autor: Tisková zpráva
Datum: 11. dubna 2006

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz