Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Na internetu se prodává kosmetika i psí žrádlo, Internet Shops buduje nové obchody

Kdybych byl podnikavým jedincem v naší společnosti a nebál bych se rizik, otevřel bych si na internetu obchod. Mohl bych se tak například chlubit známým, že jsem vlastníkem obchodu. A co jeden obchod. Otevřel bych jich hned několik. Jen ať se penízky sypou. Jenomže mé jádro mi takový podnik neumožňuje, a tak raději budu psát o jiných, kterým se toto podařilo.

Společnost Internet Shops, která je dceřinnou společností Computer Press) otevřela nedávno nový internetový obchod na adrese orchidea.cz.

Jde o nový server, který se zaměřuje především na prodej parfémů a kosmetiky. Na první pohled jde o vlídně graficky vzhlížející server, který osloví skupinu lidí, které oslovit chce. Těmi jsou především ženy. Konkrétně zde lze objevit parfémy různých světových značek, kosmetiku, kosmetické doplňky či výrobky podpůrné výživy a produkty intimnějšího charakteru, které se skrývají v oddělení nazvaném Secret. Prakticky jde o obchod stejného charakteru jako je Vltava.cz, kterou Internet Shops také provozuje.

Společnost kromě Vltavy.cz provozuje i servery VypalCD.cz, Musickatalog.cz, Kancelar.cz či Cybex.cz. Pokud bych měl hodnotit nový obchod Orchidea.cz, pak ač jsem většinou kritický k novinkám, tento obchod mne příjemně překvapil. Tedy co se týče kvality nabídky a kvality zpracování stránek. Bohužel nemohu hodnotit, jak jsou na tom služby dodávek zboží.

Politika společnosti je dravá. Není se čemu divit. Pokud má dobré zkušenosti z Vltavy.cz, a ona je má, pak nevidím jedinou překážku v tom, proč nebudovat další obchody na internetové síti. Zvlášť s přibývajícím počtem uživatelů. Je téměř jisté, že se společnost, s důkladností a pružností tmelu, bude snažit zaplnit všechny "díry" na trhu. Nebylo by tedy divu, kdyby hoši od InternetShops v blízké době spustili obchod třeba se psím žrádlem apod. ...
Autor: Jiří Juránek
Datum: 20. června 2001 Profil autora  

Jiří Juránek Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz