Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Clark NetProject vypověděl společnosti Computer Press smlouvu o společném provozování Mr.Lin(x)e!

Provozovatel reklamní sítě Mr.Lin(x), společnost Clark NetProject, spol. s.r.o., vypověděl dnešního dne s účinností od 31.3. 2001 smlouvy, které definovaly společné provozování služby Mr.Lin(x) v prostoru českého a slovenského internetu.

Jak řekl Martin Kuba, ředitel společnosti Clark NetProject, spol. s.r.o. “Rok trvající spolupráce se společností Computer Press, a.s. byla vzájemným přínosem a hodnotím ji jako pozitivní. Do budoucna je však pro nás prioritní provozovat reklamní síť Mr.Lin(x) jako nezávislý subjekt, jak ve vztahu k internetovým serverům, tak i vůči zadavatelům reklamy.”

Reklamní síť Mr.Lin(x) pro své uživatele připravuje novinky v podobě zavedení dalších revolučních služeb, které podstatným způsobem rozšíří možnosti využití tohoto systému a zefektivní stávající způsoby propagace. Tyto novinky budou uvedeny počátkem příštího roku a bude o nich včas informováno na stránkách systému Mr.Linx.cz.

Mr.Lin(x) je internetový reklamní systém, který působí na českém internetu od roku 1996 a v dnešní době sdružuje více jak 5 000 serverů českého internetu. Správcům serverů nabízí jak bezplatnou výměnu reklamních bannerů v rámci této sítě, tak i finanční prostředky za realizované reklamní kampaně od platících inzerentů v rámci služby Mr.Lin(x) Cash. V měsíci září bylo v této síti zobrazeno 80 milionů reklamních bannerů.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 13. prosince 2000

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz