Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Newsletter 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

E-security Pulse: máte šanci chránit svoje data…

First Tuesday CZ přichází se zcela novým konceptem odborných seminářů pro střední a vyšší management firem, konceptem „E-security Pulse“.

First Tuesday CZ si uvědomuje stále vzrůstající význam ochrany dat a informačních systémů". Z toho důvodu jsme se rozhodli vytvořit novou pravidelnou platformu pro setkání s cíleným zaměřením na problematiku elektronické bezpečnosti. Semináře by se měly konat zhruba 5x do roka, jejich náplní budou vždy 2 – 3 úzce zaměřené prezentace a moderovaná panelová diskuse. Každý seminář bude věnován zvláštnímu tématu.

Ve čtvrtek 21. řervna 2001 od 16.30 hod proběhne v konferenčních prostorách hotelu Novotel Praha City pilotní seminář E-security Pulse, který bude jakýmci úvodem do problematiky bezpečnosti, a zároveň bude mít za úkol zmapovat zájem o tuto problematiku. Vstup na akci bude po předchozí registraci na firsttuesday.cz ZDARMA.

Na přípravě akce se podíleli a v rámci semináře vystoupí: Václav Matyáš (ecom-monitor.com, Data Security Management), Petr Koubský (INSIDE), Roman Pavlík (ecom-monitor.com, SkyNet), Jiří Halouzka (PricewaterhouseCoopers, DSM), Šimon Vostrý (Zoom International) a další.

Hlavním partnerem akce je ZOOM International. Více informací naleznete již nyní na www.firsttuesday.cz/e-security.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 19. června 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz