Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Vánoce - Seznam.cz

Vánoční horečka zachvátila nejen obchody, ale také internet. Potvrzují to statistiky nejhledanějších slov na portálu Seznam.cz, kde se vánoční tematika v uplynulém týdnu probojovala do první pětky.

Přestože lidé na internetu vyhledávají nejrůznější věci, špička týdenních žebříčků nejhledanějších slov na portálu Seznam.cz se příliš nemění. Mezi nejhledanější výrazy tradičně patří Praha, práce, hry, CD, MP3, obrázky a úřad. Letošní Vánoce však tuto tradici trochu nabouraly, když se minulý týden na páté místo probojoval výraz Vánoční. Tento výraz byl v uplynulém týdnu zadán do vyhledávacího okénka celkem 21.483krát. Slovo Vánoční se objevilo v seznamu nejhledanějších výrazů již na začátku listopadu (na 162. pozici), za poslední měsíc však počet jeho zadání vzrostl o 252 %.

Na pomyslném druhém místě žebříčku nejhledanějších "vánočních výrazů" se umístilo slovo Vánoce (12.956 hledání), dále pak vánoční cukroví (1.797), vánoční přání (1.521), vánoční obrázky (1.297), vánoční recepty (1.127), vánoční trhy (1.112).

Zvýšený zájem patřil minulý týden pochopitelně také slovu Mikuláš, které bylo použito 6.638krát, Silvestr se hledal 5.103krát.
Autor: Redakce
Datum: 10. prosince 2003

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz