Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

e-komerce Digest

Za posledních sedm dnů se v české e-komerci, jak už je tak trochu dobrým zvykem, událo hned několik zajímavých událostí. Na český trh (nepřímo) vstoupil holding Monster Worldwide, Atlas.cz začal na svém freemailu nabízet antispamový filtr, pro Nestlé Česko začala pracovat agentura Et netera a Seznam začal používat pozměněné logo.

Monster.com je v Čechách

Až nepatřičně zněla ve známých souvislostech sporu LMC vs. Seznam zpráva, že na český internetový trh s pracovními příležitostmi vstupuje největší světový hráč v tomto sektoru, společnost Monster Worldwide. Došlo k tomu tak, že provozovatel online služby Monster.com převzal společnost JobPilot, která má svou pobočku i u nás.

Mimochodem, Monster Worldwide už v ČR působí - v Praze totiž má už několik let vývojářský tým. Působí dokonce i na trhu pracovních příležitostí, když na svém webu Monster.cz nabízí celých 174 nabídek.


Antispam od Atlasu

Ač spam na první pohled do e-komerce nepatří, ve skutečnosti tuto oblast velmi výrazně ovlivňuje. Obrana proti spamu je stále nákladnější a navíc - spam negativně ovlivňuje e-mailový marketing.

Proto lze jako pozitivní krok chápat rozhodnutí provozovatele portálu Atlas.cz nabídnout uživatelům freemailu mail.atlas.cz antispamový filtr od společnosti Kerio Technologies. Filtr má řadu možných nastavení, která mají plně pod kontrolou uživatelé.


Et netera pracuje pro Nestlé

Společnost Et netera vyhrála v tendru společnosti Nestlé Česko na dodavatele internetových služeb. Prvním krokem vzájemné spolupráce je redesign korporátního webu firmy.


Seznam má nové logo

Od počátku května začal nejnavštěvovanější český internetový server, portál Seznam, používat pozměněné logo. Podobu nového logotypu, jenž má symbolizovat změnu a pohyb kupředu, vybrali sami uživatelé formou hlasování. Nové logo je zároveň "dárkem" uživatelům u příležitosti osmých "narozenin" portálu.
Autor: David Kozák
Datum: 5. května 2004 Profil autora  

David Kozák

Redaktor serveru e-komerce.cz
Novinář a publicista.


 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz