Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

e-mailová schránka až o velikosti 1 GB

Seznam.cz připravuje zvětšení kapacity e-mailových schránek. Služba bude umožňovat s maily běžně pracovat, prohledávat je, mazat atd. Antivirová ochrana a soukromí zůstanou zachovány.

Počítačová gramotnost se za poslední roky výrazně zvýšila. Proto i běžní uživatelé využívají svůj osobní počítač a freemailových služeb k nejrůznějším účelům, které mimo jiné vyžadují větší kapacitu jejich osobní e-mailové schránky. Největší internetový portál v ČR se snaží vyjít těmto požadavkům vstříc a připravuje e-mail s kapacitou schránky 1GB. Jedná se o kapacitu 250 krát větší, než nabízejí ostatní provozovatelé e-mailových služeb. Testovací verze této služby bude k dispozici nejpozději do konce letošního roku. Ivo Lukačovič, zakladatel portálu Seznam.cz uvedl: "Služba poskytující možnost zvětšení e-mailové schránky na velikost 1 GB by měla být zdarma. Bude sice obsahovat reklamu, ale uživatelům, kteří se připojí k internetu přes Seznam.cz se reklama zobrazovat nebude. Navíc budeme uživatelům zaručovat anonymitu."

Pro společnost Seznam.cz je samozřejmostí, že uživatelé jejích e-mailových služeb budou i při zvětšení své osobní schránky nadále moci využívat antivirové ochrany a také ochrany proti nevyžádané poště (tzv. Spam). Už nyní využívá Seznam.cz jedinečného technologického řešení, které automaticky ukládá do složky "Spam a viry" e-maily, u kterých je jistota, že se jedná o nevyžádanou reklamní poštu a také zprávy, ze kterých byl odstraněn vir. Už nyní si uživatel může zadat, že nechce tyto zprávy do své schránky doručovat vůbec. Seznam.cz se tak snaží chránit svoje uživatele před obtěžujícími vedlejšími účinky e-mailové komunikace. Pro zvýšení bezpečnosti navíc e-mailová schránka na Seznamu po přihlášení zobrazuje čas a umístění počítače, ze kterého se uživatel přihlásil naposledy. Tím může uživatel snadno zjistit případné odhalení svého hesla a okamžitě je změnit.

Freemail společnosti Seznam.cz je v současnosti zdaleka nejpopulárnější e-mailovou službou v České republice. Podle údajů iAuditu ho v březnu 2004 aktivně používalo téměř 1,400.000 lidí (unikátních návštěvníků). Podíl email.seznam.cz na celkovém počtu internetové populace tak činí 33 procent.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 10. května 2004

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz